Eesti Autorite Ühingu uus juhatus ja revisjonikomisjon valitud

8. mail toimus Kultuurikatlas Eesti Autorite Ühingu (EAÜ) üldkoosolek, kus valiti järgmiseks kolmeks aastaks ühingule uus juhatus ja revisjonikomisjon.

Juhatuses jätkavad Virgo Sillamaa, Karl-Ander Reismann ja Jaan Jaago ning uute liikmetena osutusid valituks Kristjan Randalu, Sten Šeripov, Evert Sundja ja kirjastaja Tier Music Publishing OÜ esindaja Sandra Perens. Uueks juhatuse esimeheks valiti Karl-Ander Reismann.

Ülejäänud varasema juhatuse liikmed – Vaiko Eplik, Kadri Sundja, Juko-Mart Kõlar ja Kirke Karja – uueks ametiajaks juhatusse ei kandideerinud.

EAÜ uus juhatus: vasakult Virgo Sillamaa, Evert Sundja, Kristjan Randalu, Karl-Ander Reismann, Sandra Perens, Jaan Jaago, Sten Šeripov.

“Äsja kolmeaastase ametiaja lõpetanud juhatus rõõmustab, et paljud püstitatud eesmärkidest said saavutatud ning EAÜ on liikunud suuri samme edasi olemaks kaasaegne ning läbipaistev autorite esindusorganisatsioon nii liikmete, koostööpartnerite kui klientide vaatest,“ sõnas teiseks ametiajaks valitud Karl-Ander Reismann.

“Hea meel on tõdeda, et uues juhatuse koosseisus on Eesti mitmekesine kultuurielu erinevate inimeste näol hästi esindatud ning ootame põnevusega eelseisvaid aastaid, kus saame endid sellele tööle pühendada ja Eesti autoritele ning kultuurivaldkonnale laiemalt veegi suuremat väärtust luua,” lisas omalt poolt Kristjan Randalu.

Lisaks võttis üldkoosolek vastu otsuse, et juhatuses saab olla maksimaalselt kaks ametiaega. Seda eelkõige selleks, et juhatuses alati uusi liikmeid ja värskeid ning uuendusmeelseid ideid jaguks.
Revisjonikomisjonis jätkavad Imre Sooäär (komisjoni esimees), Margo Kõlar ja Tajo Kadajas.

Aitäh Vaiko Eplik, Kadri Sundja, Juko-Mart Kõlar ja Kirke Karja, kes panustasid EAÜ juhatuse töösse ja arengusse eelneval kolmel aastal.

Suured tänud kõikidele EAÜ liikmetele, kes üldkoosolekul osalesid.

Koosoleku protokolli lisame EAÜ kodulehele kahe nädala jooksul.

Eesti Autorite Ühingu veebileht kasutab parema veebilehitsemise kogemuse pakkumiseks küpsiseid.